Destekleyen Kurumlar
Fuar Katılım Formu
Fuarın Adı: Erzurum Tarım Fuarı 2017
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 28 Eylül - 1 Ekim  2017
Resmi Açılış: 28 Eylül Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 19:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ.
  Erzurum'da düzenlenecek olan Doğu Anadolu Tarım Fuarı, 250 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar, yurt içinden 30 ilden gelen yaklaşık 60.000 ziyaretçiyi buluşturmayı başarmıştır.

     Fuarımızın Doğu Anadolu'da bulunan Erzurum'da, tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyerele gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün, sektördeki makina ve techizatları yakından takip etmelerini sağlamaktadır.

     Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler , biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama alet makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ve ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım satım imkanı oluşacaktır.

     Siz de ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak istiyorsanız, Doğu Anadolu Tarım Fuarındaki yerinizi alınız... 
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


ERZURUM İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASIERZURUM PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİERZURUM İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİERZURUM İLİ DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ 
Top
Atlas Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. © 2015.