Destekleyen Kurumlar
Fuar Katılım Formu
Fuarın Adı: ÇorumTarım Fuarı 2019
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 21-24 Kasım 2019
Resmi Açılış: 22 Kasım Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 20:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ. 
        Çorum'da düzenlenecek olan Fuarımıza  250 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar, yurt içinden 50 ilden gelen yaklaşık 180.000 ziyaretçiyi buluşturmayı başarmıştır.

         Fuarımızın amacı, tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyerele gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün, sektördeki makina ve techizatları yakından takip etmelerini sağlamaktadır.

         Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler , biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama alet makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ve ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım satım imkanı oluşacaktır.

         Siz de ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak istiyorsanız, Çorum Tarım Fuarındaki yerinizi alınız... 
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


ÇORUM İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİÇORUM BELEDİYESİÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASIÇORUM TİCARET BORSASI
ÇORUM İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİÇORUM İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
ÇORUM İLİ DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
ÇORUM İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
ÇORUM İLİ DAMIZLIK MANDA YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
ÇORUM İLİ CEVİZ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
Top
Atlas Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. © 2015.