Destekleyen Kurumlar
Fuar Katılım Formu
Fuarın Adı: Balıkesir Tarım Fuarı 2021
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 25 - 28 Mart  2021
Resmi Açılış: 25 Mart  Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 19:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ.
Balıkesir'de düzenlenecek olan Balıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarına 250 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 70 ilden gelen yaklaşık 150 bin ziyaretçiyi Balıkesir'de buluşturmayı başarmıştır.

    Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin, hayvancılık sektörünün, sektördeki gelişmeleri, makina ve teçhizatlarını yakından takip etmelerini sağlamaktır.

    Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi, önemli ölçüde etkileyen, modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin, sergileneceği ve alım-satım, bilgi alışverişinin, imkanının elde edileceği tarım fuarında, yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama aletleri, makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet ekipmanları görme değerlendirme alım ve satım imkanları oluşacaktır.

    Siz de ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak istiyorsanız, Balıkesir'de organize edilen Balıkesir Tarım Fuarı' nda yerinizi alınız... 
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


BALIKESİR İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 

KEPSUT BELEDİYESİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİBALIKESİR SANAYİ ODASI  BALIKESİR TİCARETİ ODASIBALIKESİR İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİBALIKESİR BÖLGESİ HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
BALIKESİR ESNAF VE  SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

 
Balıkesir Kepsut Fuar Merkezi - Kepsut/Balıkesir
Top
Atlas Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. © 2015.