Destekleyen Kurumlar
Fuar Katılım Formu
Fuarın Adı: Niğde Tarım Fuarı 2017
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 13 - 17 Eylül  2017
Resmi Açılış: 13 Eylül Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 20:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ.
Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Dünyada ve ülkemizde yapılan tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknolojiyi üretenler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görmektedir.

 

Bu  amaçlar  doğrultusunda   31 Ağustos - 03 Eylül 2017 tarihleri arasında Niğde’de  Niğde Tarım  Fuarı 2017 Niğde Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk, Gıda, Sera, Tohum, Süt endüstrisi, Fidancılık, Patates ve Elmacılık Fuarı organize edilecektir.

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin, hayvancılık sektörünün sektördeki gelişmeleri makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim Makinaları, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır

Saygılarımızla;
  
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


NİĞDE İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ  NİĞDE BELEDİYESİNİĞDE TİCARET VE SANAYİ ODASI
NİĞDE TİCARET BORSASI
BOR BELEDİYESİ  BOR TİCARET VE SANAYİ ODASIBOR PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ
NİĞDE İLİ DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNİĞDE İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNİĞDE İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
NİĞDE DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
NİĞDE KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
 
Pazartesi Fuar Alanı Merkez/Niğde
Top
Atlas Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. © 2015.